انواع و اقسام تخفیف‌ها برای خرید فونتهای فارسی «سیاوش» – شهاب سیاوش
.....
Siavash Font Store

انواع و اقسام تخفیف‌ها برای خرید فونتهای فارسی «سیاوش»

خب از اونجا که بر خلاف تصور رایج دوستان و کاربران، طراح‌ها و مخصوصن طراح‌های فونت هم مجبورن برای ادامهٔ زندگی از جیبشون خرج کنن و برای اونها هم اجناس و اقلام مصرفی هزینه داره و اگه مریض بشن و دکتر برن باید پول دوا درمون بدن، بنابراین این که کسی (هر کسی) یه ماه، دو ماه و گاهی تا پنچ شش ماه برای یه فونت وقت بذاره و بعد بعضی از دوستان توقع داشته باشن که کل فونتها رو یه جا جمع کنه (که حتی روی لینک کلیک هم نکنن، چون سخته) و بعد رایگان دو دستی تقدیمشون کنه، یه مقداری بیشتر از بی‌انصافی هست 🙁 و از طرف دیگه این موضوع هم هست که فونتی که باهاش می‌شه طراحی کرد و (حالا به هر حال) درآمدی داشت، چرا باید کم‌ارزش‌تر از پیتزای آخر هفته یا نسکافهٔ دورهمی رفاقتی باشه؟

چون با تمام این حرفها بازم عده‌ای ممکنه بگن آقا ما چی‌مون به چی‌مون میاد که این یکیش بیاد و با تشکر ویژه و سپاس فراوان از تمام دوستانی که لطف کردن و فونتها رو خریدن و به سایت سر زدن و دنبال کردن و البته امید به بیشتر شدن فرهنگ خرید هر چیزی که براش زحمت کشیده شده، می‌خوام با یه سری شرایط خیلی متنوع تخفیف‌هایی بذارم که قبلن شاید متمرکز یه جا نیاورده بودمشون و باعث سردرگمی می‌تونست بشه. تخفیف‌ها رو به ترتیب می‌نویسم:

سیاوش!

تخفیف ۱۰ درصدی:

با خرید هر فونت از این فروشگاه، توی ایمیلی که حاوی فونت هست و براتون ارسال می‌شه یه کد تخفیف ۱۰ درصدی هست که برای همیشه می‌تونین ازش استفاده کنین.

 

تخفیف ۳۰ درصدی:

اگه لینک پست یکی از فونتهای غیر رایگان سایت رو تو توئیتر به اشتراک بذارین و توئیت شما که باید همراه با منشن توئیتر من [email protected] و لینک به صفحهٔ خرید همون فونت باشه به ۱۵ ریتوئیت برسه ۳۰ درصد تخفیف برای هر فونتی که بخواین نوش جان شما! 😀
اگه همین کار رو در یک کانال یا گروه پابلیک تلگرام بکنین و اون پست که باید همراه با لینک به کانال تلگرام بنده یعنی [email protected] و لینک به صفحهٔ خرید همون فونت باشه به ۱۰۰۰ بازدید برسه هم همین طور.
تو اینستاگرام هم اگه یکی از تصاویر فونتها رو که حتمن باید از روی همین سایت برداشته باشین، همراه با منشن اینستاگرام من یعنی [email protected] و نوشتن لینک صفحهٔ خرید همون فونت پست کنین و ۵۰۰ لایک بخوره بازم همین طور.

 

تخفیف ۵۰ درصدی:

تمام دانشجویان در حال تحصیل رشته‌های هنر (همهٔ گرایش‌ها) با فرستادن مدرکی که ثابت کنه دانشجوی هنر در حال تحصیل هستن می‌تونن برای هر فونتی که بخوان ۵۰ درصد تخفیف بگیرن! اینم تخفیف دانشجویی 😉

 

تخفیف ۶۰ درصدی:

اگه فونتهای سیاوش رو به ۲ نفر دیگه معرفی کنین و اونا بیان و بخوان که فونت بخرن هر کدومشون ۲۰٪ تخفیف دریافت می‌کنن و شما هم تو خرید خودتون ۶۰٪ تخفیف خواهید داشت!

 

تخفیف ۷۰ درصدی:

دوستان توان‌یاب با هر گونه ناتوانی و یا کم‌توانی جسمی و حرکتی می‌تونن تمام فونتهای سیاوش رو برای همیشه با ۷۰٪ تخفیف تهیه کنن 🙂

 

تخفیف ۱۰۰ درصدی!

اگه ۵ فونت مختلف از فروشگاه فونت فارسی سیاوش بخرین (حتی اگه خودشون با تخفیف بوده باشن)، فونت ششم به انتخاب خودتون کاملن رایگان خواهد بود! 😮

 

تخفیف به مناسبت‌های مختلف:

و بالاخره تخفیف‌هایی که هر چند وقت یه بار اعلام می‌شن و کدشون فقط در کانال تلگرام تو بازه‌های زمانی خاصی منتشر می‌شه. کافیه عضو کانال بشین و البته عضو بمونین 😀 نه اینکه چون خبری از جُک و لطیفه نیست سریع خارج شین از کانال. در اون صورت مطمئن باشین که تخفیف‌هایی عجیب و غریبی می‌بینین.

کانال تلگرام فونتهای سیاوش

 

تو تمام موارد بالا، بعد از اینکه کار خواسته شده رو لطف کردین و انجام دادین یا شرایطش رو داشتین از طریق صفحهٔ تماس با من اطلاع بدین که براتون کد تخفیف مربوطه ارسال بشه. مسلمه که اون تخفیف فقط یه بار کار می‌کنه و این طور نیست که مثلن با ۱۵ بار ریتوئیت بشه تمام فونتها رو با ۳۰ درصد تخفیف خرید 🙂 اما می‌تونین شرایط یه طرح تخفیفی (مثلن دعوت دوستان به خرید فونت) رو هر چند بار که می‌خواین انجام بدین.

حالا بیا بریم با خیال راحت فونتها رو ببین!

چرا فونتهای سیاوش؟

به قول رابرت دنیرو توی فیلم «التهاب» یا «مخمصه» اون روی سکه رو هم باید دید 😉 شاید شما از فونتهای فارسی سیاوش یا به طور رایگان و یا با تخفیف استفاده کردین و بعدش خواستین که از روند طراحی فونتها حمایت کنین. حالا به هر میزانی که دوست داشتین. اون وقته که این دکمه‌ها به کارتون میاد. هر چه حمایت‌ها بیشتر باشه تعداد فونتهای رایگان هم بیشتر می‌شه:

۴۹۰۰ توما‌ن ۷۹۰۰ توما‌ن دلخواه

شهاب!

فونتهای لاتین رایگان