.....
نوروز ۱۴۰۰ با ۳۰٪ تخفیف برای تمام فونتهای سیاوش و یک فونت اختصاصی

تخفیف ویژه و بخت‌آزمایی فونتی به مناسبت ۳ سالگی عرضهٔ فونتها، عبور از ۱۵۰۰ فروش و ۷۰۰ خریدار!

چه خبرا؟ هیچی! ۳ ساله شدیم! 😀 البته این سایت حدود ۱۰ ساله که فعاله و فونتها هم بعضیاشون سابقهٔ بیشتر از ۳ سال دارن. اما عرضهٔ اونها در این سایت و فروشگاه فونت سیاوش از ۳ سال پیش شروع شد. اینم اضافه کنم که اوایل فقط چند تا فونت موجود بود و الان بیشتر از ۵۵ فونت قابل دریافت هستن 😉 از خوشنویسی و دستنویس تا تیتر و «چند رنگ». تنها فونتهای «چند رنگ» فارسی در واقع. و خبر هیجان‌انگیز دیگه اینه که همزمان با این سالگرد حالا از مرز ۱۵۰۰ فروش گذشتیم و بیشتر از ۷۰۰ طراح و هنرمند فونتهای سیاوش رو خریداری کردن. از همه ممنونم و این رو هم اضافه کنم که تعداد فونتهای عرضه شده در ۲ سال اخیر رشد بسیار بالایی داشته و به همین دلیل تعداد فروش و دوستداران فونتها هم رشد داشته.

خب حالا با این همه مناسبت خوب که نمی‌شه هیچ کاری نکرد! میشه؟ 😀 پس ما چند تا خبر خوب داریم که امیدواریم شما هم با خوندنشون هیجان‌زده بشین. یکی‌یکی بریم سراغشون ببینیم چه خبره و چی به چیه؟

فروشگاه فونت سیاوش - تخفیف ویژه و بخت‌آزمایی فونتی به مناسبت ۳ سالگی عرضهٔ فونتها، عبور از ۱۵۰۰ فروش و ۷۰۰ خریدار

تخفیف برای همهٔ فونتها!

اولین خبر اینه که به مناسبت ۳ سالگی و ۱۵۰۰ و ۷۰۰ تایی شدنمون همهٔ فونتها حتی اونهایی که تخفیف تعداد دارن به مدت ۱۰ روز ۱۵٪ تخفیف خواهند داشت! 😮 می‌تونین این تخفیف رو با وارد کردن کد 3years در صفحهٔ پرداخت هر کدوم از فونتهای این سایت دریافت کنین. پس همین الان برین و فونتهای مورد پسندتون رو انتخاب کنین که این مدت تمدید نمی‌شه. تازه یه فونت جدید هم همین امروز معرفی شده که اون رو هم می‌تونین مثل بقیهٔ فونتها تا ۷ آبان ماه با ۱۵٪ تخفیف دریافت کنین. اسمش هم هست: «سیاوش تیره‌گرد».

دانلود فونتها با ۱۵٪ تخفیف

فروشگاه فونت سیاوش - تخفیف ویژه و بخت‌آزمایی فونتی به مناسبت ۳ سالگی عرضهٔ فونتها، عبور از ۱۵۰۰ فروش و ۷۰۰ خریدار

بخت‌آزمایی فونتی!

برای اولین بار امسال به جای یه بستهٔ تخفیفی عادی، یه بستهٔ تخفیفی بخت‌آزمایی داریم! 😀 خب یعنی چی؟ خیلی ساده‌ست. با دریافت این بسته شما در هر حالتی برنده‌این و تخفیف دریافت می‌کنین! فقط بر اساس شانس و بختتون این تخفیف می‌تونه تا ۹۵٪ هم بالا بره! 😮 روش کار این طوره که شما بسته رو خریداری می‌کنین و جایزهٔ شما می‌تونه ۳ حالت داشته باشه. شما فقط ۳۹۰۰۰ تو‌مان پرداخت می‌کنین، اما ممکنه ۳، ۱۰ یا تمام فونتهای سیاوش رو برنده بشین! بله! تمام فونتها به ارزش تقریبی ۷۵۰٫۰۰۰ تو‌مان! این ۳ بسته اینها هستن:

  • ۳ فونت به انتخاب خودتون – تخفیف تقریبی: ۱۵٪ تا ۴۰٪ بسته به فونتهای انتخابی‌تون – احتمال دریافت جایزه: ۸۵٪
  • ۱۰ فونت به انتخاب خودتون – تخفیف تقریبی: ۶۰٪ تا ۸۰٪ بسته به فونتهای انتخابی‌تون – احتمال دریافت جایزه: ۱۰٪
  • تمام فونتهای سیاوش (۵۶ عدد فونت) – تخفیف قطعی: ۹۵٪ – احتمال دریافت جایزه: ۵٪

بعد از اتمام تراکنش و خرید، نوع بستهٔ شما توسط نرم‌افزار قرعه‌کشی انتخاب و نتیجه به شما ایمیل می‌شه تا فونتهاتون رو انتخاب کنین و یا اگر برندهٔ همه فونتها شدین تمام ۵۶ فونت برای شما ایمیل خواهد شد! 😮 😀

ورود به بخت‌آزمایی دریافت همهٔ فونتها!

امیدوارم از این پیشنهادهای ویژهٔ سالگرد خوشتون اومده باشه. اگه سوال یا پیشنهادی دارین از اینجا می‌تونین با من در میون بذارین.

نوروز ۱۴۰۰ با دانلود رایگان کتاب رباعی‌فونت