.....

رایگان: دانلود فونت فارسی «چند رنگ» رانیا

خود این فونت طراحی من نیست و بنا به گفتهٔ طراحش Yanone نتیجهٔ یک پروژهٔ کوچک ۲ روزه هست که بالاخره خودش رو ترغیب کرده به این سمت که یه فونت عربی hipster طراحی کنه.

این فونت نظر من رو جلب کرد و از ابتکارهایی که تو طراح حروف زده بود خوشم اومد. کاملن متفاوت و خلاقانه. از اونجایی که این فونت آزاد هست و من هم علاقهٔ خاصی به تبدیل کردن فونتها به «چند رنگ» دارم، تصمیم گرفتم که Runya Multicolored رو طراحی کنم و بذارم برای دانلود. خوبی چند رنگ کردن این فونت متفاوت و تایپوگرافیک اینه که برای مواقعی که قراره یه متن کاملن تصادفی و پر انرژی داشته باشیم، می‌تونه این حس رو منتقل کنه، بدون این که لازم باشه تک تک حروف رو رنگی کنیم. تصادفی کردن قرار گرفتن حروف و ثابت و بکسان نبودنشون، یکی دیگه از علاقه‌مندی‌های من تو طراحی فونت هست.

شهاب سیاوش - دانلود فونت فارسی «چند رنگ» Runya

شهاب سیاوش - دانلود فونت فارسی «چند رنگ» Runya

فونت‌های «چند رنگ» مانند دیگر فونتها هستن و به همین صورت می‌شه باهاشون نوشت و نیاز به هیچ افزونه و نرم‌افزاری ندارن. فونت «رانیا» هیچ حرف لاتینی نداره و از فارسی، عربی و اردو پشتیبانی می‌کنه. اینم لینک دانلود:

دانلود فونت فارسی «چند رنگ» رانیا

برای دانلود نسخهٔ معمولی و سیاه و سفید این فونت به اینجا برین. امیدوارم شما هم به اندازهٔ من از این فونت لذت برده باشین.

اگه از این فونت خوشتون اومد و استفاده کردین و تمایل داشتین که باز هم فونتهای فارسی سیاوش به طور رایگان تو سایت پست بشه، می‌تونین با یکی از این گزینه‌ها به صورت آنلاین حمایت کنین:

۴۹۰۰ توما‌ن ۷۹۰۰ توما‌ن یا یه فونت دیگه رو بخرین 😉

اینم ببین »»  خرید فونت فارسی «چند رنگ» سیاوش میترا دفرمد آرجی‌بی

شهاب!

اگه دوس داشتی نظرت رو بنویس:

avatar
سحر
سحر

هم فونت خوبیه. هم رنگی شده جون میده واسه کتاب کودک و این چیزا 🙂

همایون

تو ورد پشتیبانی نمی‌کنه
چطوری می‌تونم ببینمش؟ چه نرم‌افزار و ویرایشگری برای دیدن این فونت رو ویندوز هست؟

احمد

کاش همه فونت های رایگانت رو پک کنی تو یه مطلب جدا بذاری و همیشه آپدیتش کنی

wpDiscuz