.....
فونت دستنویس جدید یادگار

فونت اختصاصی رئالیتی شوی شبهای مافیا

خب اینم اون فونت اختصاصی سورپرایزی بود که راجع بهش گفته بودم. این فونت که به طور اختصاصی و از روی فونت سیاوش بالب برای رئالیتی‌شوی پُرطرفدار این ماه‌ها یعنی شبهای مافیا ۲ طراحی شده، اینجا به طور رسمی برای خرید و دانلود دوستداران این سریال ارائه میشه 😀 داستان از اینجا شروع شد که وقتی آقای سینا دوراندیشان برای شبهای مافیا ۱ چند تا از فونتهای سیاوش (یادداشت، بالب و میترا دفرمد) رو برای تیزرها و تیتراژ سریال انتخاب کردن، پیشنهاد دادن که برای مجموعهٔ دوم یک فونت اختصاصی برای شبهای مافیا داشته باشیم که نتیجه شد این 😉 این فونت تا ۱۳ فروردین ‍۱۴۰۰ با ۳۰٪ تخفیف ویژه عرضه می‌شه.

برای خرید فونت(ها)، کافیه مبلغ نوشته شده رو به شماره پایین، کارت به کارت کنین:

۶۰٬۰۰۰ تو‌مان 6219861910322493 پشتیانی در واتساپ Buy the font(s) via Pay‌Pal

اینم ببین »»  رایگان: دانلود فونت فارسی سیاوش اسکرچ زر دیستورتد

شما می‌تونین با داشتن این فونت، طراحی‌های مرتبط با این سریال از جمله پستهای بلاگ و سایت و همچنین نوشته‌های هوادارانهٔ خودتون رو دقیق و کاملن مشابه نوشتار رسمی این مجموعه دربیارین. همین‌طور داشتن این فونت که یه ساختار در هم رفته و از شکل افتادهٔ نسخ فارسی داره، تو پروژه‌های خیلی زیادی می‌تونه به کارتون بیاد. فونت شبهای مافیا به طور رسمی و قانونی فقط از این سایت قابل خریداریه و مثل بقیهٔ فونتهای این فروشگاه، کپی و عرضه و انتشار اون به هر طریقی غیر از خرید از دامنهٔ sfonts.ir غیرقانونی و غیراخلاقیه و مشمول قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان می‌شه. این هم تصاویری از فونت اختصاصی «شبهای مافیا» که برای سری دوم این مجموعه طراحی شد:

اگه داخل ایران هستین، می‌تونین این فونت رو در ۲ فرمت ttf و otf با هزینهٔ کمتر از نصف پیتزا بخرین 🙂 اگه خارج از کشور هستین و هنوز کارت بانکی ایرانی دارین باز هم از همین راه می‌شه، ولی اگه ندارین، به آخر پست برین و با کارت اعتباری بانکهای خارجی و یا پی‌پل خرید کنین. البته توجه داشته باشین که باز هم تغییر نام و عنوان و دست بردن در حروف و گلیف‌ها و خلاصه هر گونه دخل و تصرفی تنها با اجازه‌‌ٔ من امکان‌پذیر هست. ممنون 🙂

شرایط خرید:

شرایط خرید:

این فونتها مشمول قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان می‌شوند و خریدار تنها در حالتی به طور قانونی مجاز به استفاده از آنهاست که فایل فونت را از دامنهٔ shahabsiavash.com و یا sfonts.ir خریداری کرده باشد. این استفاده شامل هر گونه بهره بردن و به کارگیری اعم از امور شخصی کاملا رایگان و یا تجاری‌ست.

برای استفاده از این فونتها هر کاربر نیاز به خرید جداگانهٔ یک نسخه دارد و بنابراین کپی و قرار دادن بر روی بلاگ، سایت، انجمن، کانال تلگرام و مانند آن برای دانلود دیگران ممنوع است. همچنین هر گونه الهام گرفتن، پیاده‌سازی، تبدیل و اجرای نسخهٔ مشابه بر اساس نسخهٔ اصلی یا نسخه‌های دمو و یا تصاویر فونتها نیاز به اجازهٔ طراح دارد. تمام حقوق مادی و معنوی فونتها برای طراح آن (شهاب سیاوش) محفوظ است و شما با بازدید از این صفحه و دیدن تصاویر و نیز خرید نسخهٔ اصلی و یا استفاده از نسخه‌های دموی هر فونت تمام این شرایط را می‌پذیرید.

برای خرید فونت(ها)، کافیه مبلغ نوشته شده رو به شماره پایین، کارت به کارت کنین:

۴۰٬۰۰۰ تو‌مان 6219861910322493 پشتیانی در واتساپ Buy the font(s) via Pay‌Pal

لطفن در صورت خرید، به هیچ عنوان فایل فونت رو برای دوستاتون نفرستین و یا در بلاگ، سایت‌های دانلود و یا انجمن‌ها آپلود و عرضه نکنین. اگر احساس کردین که دیگران هم ممکنه بخوان این فونت رو داشته باشن، می‌تونین لینک این صفحه رو باهاشون به اشتراک بذارین. پیشاپیش ممنون 🙂

این هم کانال تلگرام برای مطلع شدن از فونتهای جدید و تخفیف‌ها.

اینم ببین »»  فونت فارسی و لاتین سیاوش دیباچه

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

If you don’t live in Iran and don’t have an Iranian bank credit card, you can buy the font(s) by contacting me:

Email me

فونت متن و تیتر آستانه