.....
فونت دستنویس جدید یادگار

فونت فارسی سیاوش گَرمالَد

اولش در مورد اسم این فونت یه توضیحی بدم 🙂 «گَرمالَد» به رشتی و در برخی مناطق گیلان می‌شه همون «فلفل سیاه». و چون کلمه‌اش وزن و حالت خاصی داره و می‌خواستم یکی از فونتها هم اسمش رشتی باشه اینو براش انتخاب کردم که البته به فضای کلی فونت هم می‌خوره: مثل فلفل تند و تیزه! جابجایی و بالا و پایین پریدن حروف از خط کرسی و نقطه‌های ریز و زوایدی که به بعضی از حروف اضافه کردم این حس رو بیشتر تقویت می‌کنه.

برای خرید فونت(ها)، کافیه مبلغ نوشته شده رو به شماره پایین، کارت به کارت کنین:

۵۷٬۰۰۰ تو‌مان 6219861910322493 پشتیانی در واتساپ Buy the font(s) via Pay‌Pal

پیشنهاد کلی من اینه که برای گرفتن نتیجهٔ بهتر این فونت رو در اندازه‌های خیلی ریز استفاده نکنین. وقتی باهاش بنویسین متوجه می‌شین که برای تیترها و طراحی پوستر و تایپوگرافی می‌تونه حس عدم اطمینان و دلهره و نگرانی رو القا کنه. این فونت فارسی نمایشی می‌تونه یه حال و هوای نوستالژیک هم ایجاد کنه و ما رو یاد متنهای قدیمی بندازه. فواصل کم بین حروف و فشردگی‌شون باعث می‌شه که در فضای کمتری جا بگیرن و توی کادر وزن سنگین خودشون رو تحمیل کنن.

اینم ببین »»  فونت «چند رنگ» و چند زبانه سیاوش پیکسلان

یه تصویر بهتر از ۱۰۰۰ کلمه‌ست. مگه نه؟ مخصوصن اگه از شعری از شفیعی کدکنی باشه که با صدای استاد شجریان شنیدیمش! بعدش هم یه نگاهی به حروف این فونت و علائم و اعدادش بکنیم و البته پنگرام خودمونم برای حروف فارسی روش تست کنیم و بریم برای لینک دانلود. راستی تصاویر رو بزرگ کنین و ببینین. توی پروفایل توئیترم تو روزهای آینده تصویرهای بیشتری آپ می‌کنم.

اینم ببین »»  فونت فارسی و لاتین سیاوش چله

پیش‌نمایش با متن دلخواه:

سه نکتهٔ مهم: فونتهای مخصوص پیش‌نمایش دمو هستن و علاوه بر لوگو و خطوط روی گلیف‌ها، فرم کلی و کیفیتشون هم پایین هست. کرنینگ و فواصل و بعضی از ویژگی‌های اپن‌تایپ هم ممکنه غیرفعال شده باشه. این بخش فقط برای آشنایی با حالت کلی فونت هست و شما با استفاده از این بخش «شرایط خرید» فونتها رو می‌پذیرین.

کلاغ فرز و چابک ظهر هر روز با صدای ضخیم و عذاب‌آورش به جستجوی یک مثقال گنج پنهان در حیاط رژه می‌رفت

  • مزایای خرید:
  • موارد استفادهٔ پیشنهادی:
  • ویژگی‌های فونت:
دریافت رایگان نسخه‌های به روز شدهٔ فونت برای همیشه، همراه بودن نسخهٔ وب، تخفیف برای تمام خریدهای بعدی
عناوین و تیترها، تصویرسازی، طراحی کتاب، پوستر و تایپوگرافی
نوستالژیک، ضخیم و زائده‌دار، نمایشی و غیر رسمی  

اگه داخل ایران هستین، می‌تونین این فونت رو در ۴ فرمت woff ،ttf ،otf و woff2 و با هزینهٔ کمتر از یه نصفه پیتزا بخرین 🙂 اگه خارج از کشور هستین و هنوز کارت بانکی ایرانی دارین که از همین راه می‌شه، ولی اگه ندارین، به آخر پست برین و با کارت اعتباری بانکهای خارجی و یا پی‌پل خرید کنین. البته توجه داشته باشین که باز هم تغییر نام و عنوان و دست بردن در حروف و گلیف‌ها و خلاصه هر گونه دخل و تصرفی تنها با اجازه‌‌ٔ من امکان‌پذیر هست. ممنون 🙂

شرایط خرید:

شرایط خرید:

این فونت مشمول قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان می‌شود و خریدار تنها در حالتی به طور قانونی مجاز به استفاده از آن است که فایل فونت را از دامنهٔ shahabsiavash.com و یا sfonts.ir خریداری کرده باشد. این استفاده شامل هر گونه بهره بردن و به کارگیری اعم از امور شخصی کاملا رایگان و یا تجاری‌ست.

برای استفاده از این فونت هر کاربر نیاز به خرید جداگانهٔ یک نسخه دارد و بنابراین کپی و قرار دادن بر روی بلاگ، سایت، انجمن، کانال تلگرام و مانند آن برای دانلود دیگران ممنوع است. همچنین هر گونه الهام گرفتن، پیاده‌سازی، تبدیل و اجرای نسخهٔ مشابه بر اساس نسخهٔ اصلی یا نسخه‌های دمو و یا تصاویر فونت نیاز به اجازهٔ طراح دارد. تمام حقوق مادی و معنوی فونت برای طراح آن (شهاب سیاوش) محفوظ است و شما با بازدید از این صفحه و دیدن تصاویر و نیز خرید نسخهٔ اصلی و یا استفاده از نسخه‌های دموی هر فونت تمام این شرایط را می‌پذیرید.

برای خرید فونت(ها)، کافیه مبلغ نوشته شده رو به شماره پایین، کارت به کارت کنین:

۳۷٬۰۰۰ تو‌مان 6219861910322493 پشتیانی در واتساپ Buy the font(s) via Pay‌Pal

لطفن در صورت خرید، به هیچ عنوان فایل فونت رو برای دوستاتون نفرستین و یا در بلاگ، سایت‌های دانلود و یا انجمن‌ها آپلود و عرضه نکنین. اگر احساس کردین که دیگران هم ممکنه بخوان این فونت رو داشته باشن، می‌تونین لینک این صفحه رو باهاشون به اشتراک بذارین.. پیشاپیش ممنون 🙂

این هم کانال تلگرام برای مطلع شدن از فونتهای جدید و تخفیف‌ها.

اینم ببین »»  فونت فارسی و لاتین سیاوش تاردیس

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

If you don’t live in Iran and don’t have an Iranian bank credit card, you can buy the font(s) by contacting me:

Email me

فونت متن و تیتر آستانه