.....

خرید فونت فارسی سیاوش گَرمالَد

اولش در مورد اسم این فونت یه توضیحی بدم 🙂 «گَرمالَد» به رشتی و در برخی مناطق گیلان می‌شه همون «فلفل سیاه». و چون کلمه‌اش وزن و حالت خاصی داره و می‌خواستم یکی از فونتها هم اسمش رشتی باشه اینو براش انتخاب کردم که البته به فضای کلی فونت هم می‌خوره: مثل فلفل تند و تیزه! جابجایی و بالا و پایین پریدن حروف از خط کرسی و نقطه‌های ریز و زوایدی که به بعضی از حروف اضافه کردم این حس رو بیشتر تقوبت می‌کنه.

سیاوش!

پیشنهاد کلی من اینه که برای گرفتن نتیجهٔ بهتر این فونت رو در اندازه‌های خیلی ریز استفاده نکنین. وقتی باهاش بنویسین متوجه می‌شین که برای تیترها و طراحی پوستر و تایپوگرافی می‌تونه حس عدم اطمینان و دلهره و نگرانی رو القا کنه. این فونت فارسی نمایشی می‌تونه یه حال و هوای نوستالژیک هم ایجاد کنه و ما رو یاد متنهای قدیمی بندازه. فواصل کم بین حروف و فشردگی‌شون باعث می‌شه که در فضای کمتری جا بگیرن و توی کادر وزن سنگین خودشون رو تحمیل کنن.

اینم ببین »»  خرید فونت فارسی سیاوش بالب

یه تصویر بهتر از ۱۰۰۰ کلمه‌ست. مگه نه؟ مخصوصن اگه از شعری از شفیعی کدکنی باشه که با صدای استاد شجریان شنیدیمش! بعدش هم یه نگاهی به حروف این فونت و علائم و اعدادش بکنیم و البته پنگرام خودمونم برای حروف فارسی روش تست کنیم و بریم برای لینک دانلود. راستی تصاویر رو بزرگ کنین و ببینین. توی پروفایل توئیترم تو روزهای آینده تصویرهای بیشتری آپ می‌کنم.

اینم ببین »»  خرید ۳ فونت «چند رنگ» فارسی و لاتین کیخسرو

  • مزایای خرید:
  • موارد استفادهٔ پیشنهادی:
  • ویژگی‌های فونت:
دریافت رایگان نسخه‌های به روز شدهٔ فونت برای همیشه، همراه بودن نسخهٔ وب، تخفیف برای تمام خریدهای بعدی
عناوین و تیترها، تصویرسازی، طراحی کتاب، پوستر و تایپوگرافی
نوستالژیک، ضخیم و زائده‌دار، نمایشی و غیر رسمی  

اگه داخل ایران هستین، می‌تونین این فونت رو در ۴ فرمت woff ،ttf ،otf و woff2 و با هزینهٔ کمتر از یه نصفه پیتزا بخرین 🙂 اگه خارج از کشور هستین و هنوز کارت بانکی ایرانی دارین که از همین راه می‌شه، ولی اگه ندارین، به آخر پست برین و با کارت اعتباری بانکهای خارجی و یا پی‌پل خرید کنین. البته توجه داشته باشین که باز هم تغییر نام و عنوان و دست بردن در حروف و گلیف‌ها و خلاصه هر گونه دخل و تصرفی تنها با اجازه‌‌ٔ من امکان‌پذیر هست. ممنون 🙂

خرید فونت فارسی سیاوش گَرمالَد تخفیف می‌خوای؟

این سایت و صفحهٔ خرید هر دو با پروتکل https امن شدن

لطفن در صورت خرید، به هیچ عنوان فایل فونت رو برای دوستاتون نفرستین و یا در بلاگ، سایت‌های دانلود و یا انجمن‌ها آپلود و عرضه نکنین. اگر احساس کردین که دیگران هم ممکنه بخوان این فونت رو داشته باشن، می‌تونین لینک این صفحه رو باهاشون به اشتراک بذارین.. پیشاپیش ممنون 🙂

این هم کانال تلگرام برای مطلع شدن از فونتهای جدید و تخفیف‌ها.

اینم ببین »»  مراحل طراحی ۱۵ فونت فارسی-لاتین کیخسرو با معرفی نخستین فونت «چند رنگ» فارسی

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

If you don’t live in Iran and don’t have an Iranian bank credit card, you may want to buy this font with 4 other fonts in a bundle here:

Get the bundle

شهاب!

اگه دوس داشتی نظرت رو بنویس:

avatar
wpDiscuz