.....
فونت دستنویس جدید یادگار

فونت‌پلاس: فونتهایی اختصاصی و ویژه برای خریداران فونتهای سیاوش

طرح فونت‌پلاس که برای قدردانی و در نظر گرفتن امتیاز ویژه برای خریداران فونتهای سیاوش ایجاد شده به این صورت هست که هر دوستدار فونتهای سیاوش که حداقل ۵ فونت سیاوش رو خریداری کرده باشه، می‌تونه به طور رایگان یکی از فونتهای طرح فونت‌پلاس رو دریافت کنه. برای این کار کافیه که به این صفحه بره و مراحل رو انجام بده. امتیازهای لازم برای دریافت فونتهای پلاس به این صورت هست: (تنها راه دریافت فونتهای پلاس از طریق همین طرحه)

در آینده تعداد فونتهای پلاس بیشتر و بیشتر می‌شن.

اینم ببین »»  مراحل طراحی ۱۵ فونت فارسی-لاتین کیخسرو با معرفی نخستین فونت «چند رنگ» فارسی

دریافت فونت رویای سیاه پلاس دریافت فونت رویای سنگین پلاس

فونت رویای سیاه پلاس نسخهٔ ویژه‌ای از فونت رویای سیاه هست که کشیدگی حروف خاص اون فونت رو نداره و به دفعات بسیار زیاد از سوی طراحان و علاقه‌مندان درخواست شده بود. این فونت حروف فارسی و لاتین رو پشتیبانی می‌کنه.

برای دریافت این فونت شما نیاز به ۵ امتیاز دارین که با خرید ۵ فونت سیاوش می‌تونین به دستش بیارین. تمام خریدارانی که در هر زمانی در گذشته ۵ عدد از فونتهای سیاوش رو خریداری کردن (چه تک و چه در قالب بسته‌های ویژه) این فونت رو به رایگان دریافت می‌کنن.

این هم تصاویری در مقایسه فونتهای رویای سیاه و  رویای سیاه پلاس:

و همین طور فونت رویای سنگین پلاس نسخهٔ ویژه‌ای از فونت رویای سنگین هست که کشیدگی حروف خاص اون فونت رو نداره و به دفعات بسیار زیاد از سوی طراحان و علاقه‌مندان درخواست شده بود. این فونت حروف فارسی و لاتین رو پشتیبانی می‌کنه.

برای دریافت این فونت شما نیاز به ۱۰ امتیاز دارین که با خرید ۱۰ فونت سیاوش می‌تونین به دستش بیارین. تمام خریدارانی که در هر زمانی در گذشته ۱۰ عدد از فونتهای سیاوش رو خریداری کردن (چه تک و چه در قالب بسته‌های ویژه) این فونت رو به رایگان دریافت می‌کنن.

دریافت فونت رویای سیاه پلاس دریافت فونت رویای سنگین پلاس

فونت متن و تیتر آستانه