.....
فونت دستنویس جدید یادگار

فونت فارسی سیاوش سنگستان

این آخرین فونت از ۴ فونتی هست که امروز می‌ذارم رو سایت که اسمش «سیاوش سنگستان» هست. همین اول بگم که اسمش رو از شعر «قصهٔ شهر سنگستان» مهدی اخوان ثالث عزیز گرفتم. تو این فونت که از لحاظ وزنی سنگین و از دید فرمی در عین نرم بودن سخت هم هست، حروف و نقطه‌ها با پیوند ظریفی به هم متصل شدن که در نگاه اول فرم ملایمی ایجاد می‌کنن. اما اگه به کلیهٔ حروف تو یه جمله یا پاراگراف دقت کنیم بیشتر همون حس سختی و زمختی سنگ رو می‌دن 😉 انگار که روی هم رفته می‌شن: «قصهٔ شهر سنگستان»! فونتهای اول و دوم و سوم هم «دالی» و «ناپیدا» و «دیباچه» بودن.

برای خرید فونت(ها)، کافیه مبلغ نوشته شده رو به شماره پایین، کارت به کارت کنین:

۵۸٬۰۰۰ تو‌مان 6219861910322493 پشتیانی در واتساپ Buy the font(s) via Pay‌Pal

بعضی از حروف این فونت طوری فرم گرفتن که انگار باید کشف رمزشون کرد. برای تیترها و طراحی لوگو و جاهایی که تو پوستر و تایپوگرافی می‌خواین یه حس توامان که بالا راجع بهش نوشتم ایجاد کنین می‌تونه مفید باشه. همون طور که تو تصاویر می‌بینین با وجود سنگینی‌ای که داره تو سایزهای ریزتر هم خواناییشو حفظ کرده و انگار یه کم ملایم‌تر هم می‌شه. این فونت فارسی نمایشی می‌تونه فرم نوشتار با دست یا ماژیک رو هم القا کنه، چون تقریبن هیچ زوایهٔ تند و تیزی درش نیست. همش نرمی هست و لطافت! و از طرف دیگه وزن ضخیمش به دادش می‌رسه و اون رو از بی‌حالی در میاره و یه شخصیت جدی بهش می‌ده. مثل یه دوستی می‌مونه که ظاهرش غلط‌ اندازه و ممکنه همه ازش بترسن اما در باطن لطیف و گل و بلبله 🙂

اینم ببین »»  ۳ فونت «چند رنگ» فارسی و لاتین کیخسرو

خب حالا تا زیادی شاعرانه نشده این پست، یه نگاهی به حروف این فونت و علائم و اعداد بکنیم و البته پنگرام خودمونم برای حروف فارسی روش تست کنیم و بریم برای لینک دانلود. به فرم نقطه‌ها و اتصالات حروف و همین طور دوگانگی کلمه‌ها نگاه کنین:

اینم ببین »»  اسامی برندگان قرعه‌کشی نوروزی «فروشگاه فونت سیاوش»

پیش‌نمایش با متن دلخواه:

سه نکتهٔ مهم: فونتهای مخصوص پیش‌نمایش دمو هستن و علاوه بر لوگو و خطوط روی گلیف‌ها، فرم کلی و کیفیتشون هم پایین هست. کرنینگ و فواصل و بعضی از ویژگی‌های اپن‌تایپ هم ممکنه غیرفعال شده باشه. این بخش فقط برای آشنایی با حالت کلی فونت هست و شما با استفاده از این بخش «شرایط خرید» فونتها رو می‌پذیرین.

کلاغ فرز و چابک ظهر هر روز با صدای ضخیم و عذاب‌آورش به جستجوی یک مثقال گنج پنهان در حیاط رژه می‌رفت

  • مزایای خرید:
  • موارد استفادهٔ پیشنهادی:
  • ویژگی‌های فونت:
دریافت رایگان نسخه‌های به روز شدهٔ فونت برای همیشه، همراه بودن نسخهٔ وب، تخفیف برای تمام خریدهای بعدی
عناوین و تیترها، تصویرسازی، طراحی کتاب، لوگوتایپ، پوستر و تایپوگرافی
نرم و لطیف، سنگین و ضخیم، نمایشی و غیر رسمی  

اگه داخل ایران هستین، می‌تونین این فونت رو در ۴ فرمت woff ،ttf ،otf و woff2 و با هزینهٔ کمتر از یه نصفه پیتزا بخرین 🙂 اگه خارج از کشور هستین و هنوز کارت بانکی ایرانی دارین که از همین راه می‌شه، ولی اگه ندارین، به آخر پست برین و با کارت اعتباری بانکهای خارجی و یا پی‌پل خرید کنین. البته توجه داشته باشین که باز هم تغییر نام و عنوان و دست بردن در حروف و گلیف‌ها و خلاصه هر گونه دخل و تصرفی تنها با اجازه‌‌ٔ من امکان‌پذیر هست. ممنون 🙂

شرایط خرید:

شرایط خرید:

این فونت مشمول قانون حمایت حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان می‌شود و خریدار تنها در حالتی به طور قانونی مجاز به استفاده از آن است که فایل فونت را از دامنهٔ shahabsiavash.com و یا sfonts.ir خریداری کرده باشد. این استفاده شامل هر گونه بهره بردن و به کارگیری اعم از امور شخصی کاملا رایگان و یا تجاری‌ست.

برای استفاده از این فونت هر کاربر نیاز به خرید جداگانهٔ یک نسخه دارد و بنابراین کپی و قرار دادن بر روی بلاگ، سایت، انجمن، کانال تلگرام و مانند آن برای دانلود دیگران ممنوع است. همچنین هر گونه الهام گرفتن، پیاده‌سازی، تبدیل و اجرای نسخهٔ مشابه بر اساس نسخهٔ اصلی یا نسخه‌های دمو و یا تصاویر فونت نیاز به اجازهٔ طراح دارد. تمام حقوق مادی و معنوی فونت برای طراح آن (شهاب سیاوش) محفوظ است و شما با بازدید از این صفحه و دیدن تصاویر و نیز خرید نسخهٔ اصلی و یا استفاده از نسخه‌های دموی هر فونت تمام این شرایط را می‌پذیرید.

برای خرید فونت(ها)، کافیه مبلغ نوشته شده رو به شماره پایین، کارت به کارت کنین:

۳۸٬۰۰۰ تو‌مان 6219861910322493 پشتیانی در واتساپ Buy the font(s) via Pay‌Pal

لطفن در صورت خرید، به هیچ عنوان فایل فونت رو برای دوستاتون نفرستین و یا در بلاگ، سایت‌های دانلود و یا انجمن‌ها آپلود و عرضه نکنین. اگر احساس کردین که دیگران هم ممکنه بخوان این فونت رو داشته باشن، می‌تونین لینک این صفحه رو باهاشون به اشتراک بذارین.. پیشاپیش ممنون 🙂

این هم کانال تلگرام برای مطلع شدن از فونتهای جدید و تخفیف‌ها.

اینم ببین »»  از جمعهٔ سیاه (Black Friday) تا یکشنبهٔ ۹۹/۹/۹ با کلی تخفیف!

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

اگه ایران نیستین : If you don't live in Iran

If you don’t live in Iran and don’t have an Iranian bank credit card, you can buy the font(s) by contacting me:

Email me

فونت متن و تیتر آستانه